• |
ide | kryesore

Blindohet spitali infektiv, Dritan Dajti shkon për skaner në spitalin infektiv

-Instant, Lajme, Të fundit

Blindohet QSUT dhe Spitali Infektiv, i njohur ndryshe si COVID 1, për shkak të vizitës së Dritan Dajtit.


Dajti, i cili ndodhet prej disa ditësh në spitalin e burgut për shkak të COVID-19 do t’i nënshtrohet një skaneri dhe kjo gjë ka sjellë dhe rritjen e masave të sigurisë tek Infektivi, ku ka prani të madhe të forcave të policisë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu