• |
ide | kryesore

FOTO/ Avioni privat i Mertens del nga pista gjatë uljes: tmerrohet sulmuesi i Napolit

-Instant, Sport

Panik total për Dries Mertens gjatë rikthimit të tij në Belgjikë ku ndodhet aktualisht për tu riaftësuar nga dëmtimi e për të ndjekur terapitë rehabilituese. Avioni i tij privat, me të cilin fluturonte sulmuesi i Napolit ka dalë jashtë piste, për shkak edhe të kohës së keqe duke përfunduar në barin e aeroportit të Antwerp. Asgjë e rëndë fizikisht për pasagjerët e fluturimit, që ishin në bord, por dëm i madh psikologjik dhe tmerr i pamasë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu