• |
ide | kryesore

Përhapja e Covid-19 në shkollat dhe gjimnazet e vendit (Grafiku)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Covid-19 nuk lë pa prekuar as shkollat e Tiranës.


Në shkollat 9-vjeçare ka 210 raste. Në shkollat e mesme ka 109 raste të infektuarish.


Shkollat me shume raste janë Hasan Vogli, Avni Rustemi, Konferenca e Pezes, Mihal Grameno, Pjeter Budi, Gustav Mayer.

Sa i përket gjimnazeve, infeksioni vazhdon në Petro Nini Luarasin, Ismail Qemali, Partizani, Qemal Stafa, Jordan Misja. ©Lapsi.al 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu