• |
ide | kryesore

16-vjeçarja denoncon të atin: Më përdhunoi e më dogji me çakmak

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një vajzë 16 vjeçe ka denoncuar babanë e saj për abuzim seksual dhe dhunë.


Sipas 16-vjeçares, i ati 61 vjeç me iniciale B.M. ka abuzuar për një kohë të gjatë me të. Bëhet fjalë për 61-vjeçarin B. M., i cili denoncohet nga e bija se ka abuzuar për një kohë të gjatë me të. Në dëshminë e zbuluar nga Neës 24 thuhet mes të tjerash se i ati e ka djegur me çakmak, pasi ajo e ka kundërshtuar


“Më ka abuzuar per nje kohe te gjate, herën e fundit kundërshtova me forcë dhe më dogji me çakmak deri sa kreu marrëdhënie. I thash mamit: dua të tregoj diçka shumë të rëndë dhe ajo më tha: Flasim nesër se jam shumë e lodhur”, mësohet të ketë thënë e reja.

2 Comments

  1. Nje nga krimet me te perhapura dhe me pak te folura ne Shqiperi eshte perdhunimi seksual i femijeve. Nje turp e skandal i vertete! Agresori duhet denuar me denim me vdekje, pa nje pa dy dhe jo te denohet me disa vite burg (apo hic). Femija eshte plagosur perjete dhe neser mund te behet edhe ai agresor vete dhe keshtu rrethi vicioz vazhdon.

    Shqiperia ka shume pedofile, po shume! … Ehh “bijte e shqipes” duke q*re kalamajte e tyre.

  2. NJEREZIA ESHTE ÇMENDUR FARE . KANE HARRUAR ZOTIN .
    RRIPENI PER SE GJALLI KETE MONSTER DHE DO SHIKONI QE MONSTRAT E TJERA DO TRMERROHEN E NUK DO GUXOJNE AS TA ÇOJNE NEPER MENT DHE JO TA BEJNE . DUHEN NDESHKIME TE TMERRSHME PER KETE LLOJ SPECIE ANTIHUMANE .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu