• |
ide | kryesore

Aksident në Tiranë, autobusi përplas makinën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident pa të lënduar ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, ku një autobus ka përplasur një makinë. Fatmirësisht nuk ka të lënduar dhe pasagjerët kanë zbritur. Nuk dihet ende shkaku i aksidentit, ndërsa forcat blu kanë mbërritur në vendngjarje.


Nga pamjet e siguruara nga Top Channel, makina është dëmtuar në pjesën e përparme të xhamit, ndërsa qytetarët janë mbledhur në vendngjarje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu