• |
ide | kryesore

FOTO/ Ish e dashura i nxjerr të palarat Higuain: Vishte mbathje me shkëlqim

Arkiva, Lapsi Leaks

Ish-futbollisti argjentinas i Juventusit, Gonzalo Higuain dikur në Itali konsiderohej një “Don Zhuan” për shkak të marrëdhënieve të shumta me vajza të ndryshme. Këtë e sjell në vëmendje Manuela Ferrara, një modele 36-vjeçare, e cila në emisionin “Tiki-Taka” tregoi se ka pasur një lidhje gati 1-vjeçare me argjentinasin.


Higuain nuk mund të rrinte pa pasur një të dashur dhe ngacmonte këdo prej vajzave të njohura, ndonëse Manuela sjell edhe një detaj, që ka bërë shumë shpejt xhiron e internetit: “Gonzalo ishte i fiksuar me femrat, ndonëse më tepër se kjo më habiste fakti se vishte mbathje me ngjyrë të verdhë, me shkëlqim”.


Rezultati i imazhit për Manuela Ferrara Rezultati i imazhit për Manuela Ferrara higuain Rezultati i imazhit për Manuela Ferrara higuain Rezultati i imazhit për Manuela Ferrara higuain Rezultati i imazhit për Manuela Ferrara higuain

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu