• |
ide | kryesore

Vlorë/ Theu arrestin e shtëpisë dhe dhunoi nënën e tij, arrestohet 29-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 29-vjeçar është arrestuar pasi ka thyer masën e sigurisë “arrest shtëpi” duke dalë në qytet. Ai ka dhunuar nënën e tij. 29-vjeçari E. M në Vlorë, ishte dënuar më masën “arrest shtëpie” për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”, por i riu nuk ka nguruar  ta thyej atë duke dalë nga banesa.


Ai gjithashtu i shtohet një tjetër vepër penale pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu