• |
ide | kryesore

Can Yaman konfirmon lidhjen me gazetaren italiane

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi në mediat italiane është përfolur lidhja e aktorit Can Yaman me gazetaren italiane Diletta Leotta .


Sipas mediave, dyshja ka kaluar 5 netë në një hotel në Romë, nga ku revista ‘Chi’ publikoi foto ku shfaqen duke u puthur dhe përqafuar.Pas këtyre lajmeve aktori reagoi përmes një postimi në rrjetin e tij social,Instagram,duke shkruar: “Është puna ime! Pikë”. Por, pas shumë aludimeve,Can ka konfirmuar  marrëdhënien duke postuar një foto me Diletta-n.Në foto gazetarja ka mbështetur kokën tek shpatullat e aktorit. “Çifti i rrezikshëm”, ka shkruar Yaman përkrah fotos.


Image

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu