• |
ide | kryesore

Fejohet këngëtarja Kylie Minogue

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Kylie Minogue së fundmi  konfirmoi se është  fejuar me partnerin e saj, Paul Solomons.


Kylie e ndau lajmin me fansat përmes rrjetit të saj social,Instagram. Ajo postoi një foto ku dukej dora e saj e majtë dhe unaza e fejesës.Kylie dhe Paul, drejtori i “GQ Magazine” e nisën romancën e tyre në vitin 2018, teksa muajt e fundit përflitej se çifti është gati për martesë.
Ishte njerka e tij, Gloria, e martuar me të atin e Paul-it prej 41 vitesh, e cila tepër e emocionuar tregoi për “MailOnline” se ata po planifikojnë të martohen. Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *