• |
ide | kryesore

Kate Middleton: William është mbështetja ime më e madhe

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi dukesha Kate Middleton ka qenë e ftuar në një bashkëbisedim online me një grup prindërish për të ndarë eksperiencat e tyre me pandeminë dhe përballimin e saj në familjet e tyre.

Gjatë bisedës ,Kate u pyet se kush ka qenë suporti më i madh për të gjatë këtij viti. Ajo u përgjigj duke thënë se William ka qenë personi që e ka qetësuar dhe mbështetur gjatë kësaj situate. Po ashtu shumë nga prindërit e tjerë përmendën faktin që familjarët e tyre i kanë ndihmuar ta përballojnë çdo gjë me kujdes këtë vit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.