• |
ide | kryesore

Ed Sheeran performon për herë të parë pas lindjes së vajzës

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Ed Sheeran ka bërë së fundmi paraqitjen e tij të parë publike pas lindjes së vajzës.


Ed ka shpërndarë në kanalin e tij në Youtube, një video duke performuar me kitare.“Kam nga një kitarë në secilën dhomë. Më pëlqen që të ec nëpër shtëpi dhe të shoh instrumente gjithandej”, është shprehur ai.Këngëtari interpretoi edhe këngën e re të tij “Afterglow”, e cila u prit mirë nga fansat e muzikës së tij.Po ashtu ai tregoi se këngët që performoi nuk janë të gjitha nga albumi, i cili do të lancohet së shpejti.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu