• |
ide | kryesore

Pas akuzave për abuzim seksual, Marylin Manson braktiset nga menaxheri i tij

-Instant, Paparazzi, Slider

Pas akuzave për dhunë fizike,psikologjike dhe seksuale,menaxheri i Marilyn Manson, Tony Ciulla, e ka hequr atë si klient.


Sipas mediave të huaja  Tony ka ndërprerë cdo marrëdhënie me Marilyn,duke mos pranuar të bashkëpunojë me të . Ciulla,filloi të menaxhonte Manson në 1996, viti i daljes në treg të ” Superstarit Antikrisht. ” Ai ishte në krah të Manson gjatë shumë polemikave në karrierën e tij, duke përfshirë akuzat që muzika e këngëtarit nxiti të shtënat në Columbine, si dhe procese gjyqësore të shumta.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu