• |
ide | kryesore

Filmi ‘Marry Me’ shtyhet për në vitin 2022,shkak Covid-19

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi ‘Universal Pictures’ ka shtyrë filmin “Marry Me”, me protagonistë Jennifer Lopez dhe Owen Wilson, në datën 11 shkurt 2022.


Projekti bazohet në romanin me të njëjtin emër nga Bobby Crosby. Në film këngëtarja është gati të martohet me të fejuarin e saj  (Maluma) gjatë një ngjarje masive në Madison Square Garden dhe vetëm pak çaste para se të shkëmbejë zotimet, mëson se ai po e tradhton me ndihmësen e saj.Ajo zgjedh një burrë të rastësishëm nga turma, një mësues i matematikës, i divorcuar (Wilson) për t’u martuar në vend.Lopez dhe Wilson u panë të dy duke filmuar  filmin në New York midis tetorit dhe nëntorit të 2019.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.