• |
ide | kryesore

Tiranë/ Dy sirianë i zë korrenti brenda kabinës elektrike në ish-Bllok

-Instant, Lajme, Të fundit

Dy sirianë kanë hyrë në një kabinë elektrike nëzonën e ish-Bllokut dhe i ka zënë korrenti.


Ata janë dërguar menjëherë në spital dhe ende nuk ka informacion për gjendjen e tyre.


Mësohet se emigrantët janë të moshës 32 dhe 33 vjeç. Ngjarja dyshohet të ketë qenë aksidentale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu