• |
ide | kryesore

Policia gjen 10 mijë dollarë cash në njërën nga shtëpitë e gjyqtares Enkeleda Hoxha

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia zbuloi 10 mijë dollarë kesh në njërën prej shtëpive të gjyqtares Enkeleda Hoxha, të arrestuar sot me vendim të GJKKO pas një hetimi të SPAK me akuzën për korrupsion.


Paratë janë sekuestruar nga policia pasi dyshohet se janë të përfituara në mënyrë jo të rregullt në këmbim të vendimeve që kjo gjyqtare jepte duke favorizuar të dënuar.6 Comments

  1. Ja dhe peshku madh i lulushit te kirgistanit. Mbarun hallet e shqipove. Pasuria e secilit u shtua me 10.000$ dhe borxhi i secilit eshte 3.500 €.

  2. Sot ne Itali u sekuestruan 220 miljon euro Ndranghetes, ndersa ne Shqiperi nuk ka akoma asnje emer qe eshte bashkpuntore e kesaj organizate. Kush e di PSE??????.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.