• |
ide | kryesore

(VIDEO) Fushata praktikisht e nisur, Basha rrugëve të Tiranës duke kapur foto me qytetarë

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Lulzim Basha është shfaqur ndryshe në rrugët e Tiranës duke takuar qytetarë të zakonshëm.


Lexo më tej: KQZ thirrje partive politike: Stop materialeve propagandistike, fushata është 30 ditë 


Kemi një vend të mrekullueshëm, dhe Shqipëria meriton një qeveri më të mirë.

3 Comments

  1. U angazhua i gjithë shteti, çdo ministër mori nga një njësi apo mini-bashki siç quheshin më parë. Avionët sollën zgjedhës nga e gjithë Europa, nga Greqia autobuzët nuk u ndalën. Të gjithë në këmbë për fitoren e Lulit, që në fakt ishte e Sali Berishës, pasi bashkëshorti i Aurelës humbi me 11 vota, megjithëse Edi Rama kandidonte për herë të 4-ët në Tiranë, prej 6 vitesh ishte kryetar i PS. Kujtojmë hapjen e kutive nga Arben Ristani, për rinumërim, që solli fitoren e Lulit me 86 vota.

    Një meritë të madhe në këtë “fitore” ka dhe i ndjeri Hysni Milloshi që mori 1394 vota komunistësh.

  2. Kur Lulin e votuan komunistet pse te mos e votojne socialistet. GJITHMONE NESE KA SOCIALISTE.Keta te rilindjes nuk kane lidhje me socialisten.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu