• |
ide | kryesore

Ariana Granda sjell versionin remix të këngës “34+35” (VIDEO)

-Instant, Paparazzi, Slider


Këngëtarja  Ariana Grande, ka publikuar së fundmi  videoklipin remix të këngës “34+35″.

Përmes rrjetit të saj social ,Instagram,Ariana ka publikuar foto nga xhirimet duke zbuluar edhe dy këngëtaret me të cilat ka bashkëpunuar për versionin remix. Bëhet fjalë për dy reperet e njohura Doja Cat dhe Megan Thee Stallion.Ky bashkëpunim është pritur mjaft mirë nga fansat e këngëtares të cilët menjëherë kanë komentuar pozitivisht për këngën dhe paraqitjen e tyre.

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *