• |
ide | kryesore

Pas Yuri Kim, edhe ambasadorja e Suedisë rezulton pozitive me COVID-19

-Instant, Lajme, Të fundit

Ambasadorja e Suedisë në Shqipëri, Elsa Håstad ka rezultuar pozitive me COVID-19.


Edhe ambasadorja amerikane Yuri Kim, shkruajti sot se ishte infektuar me koronavirus.


Håstad thotë se është izoluar dhe do të punojë nga shtëpia, ndërsa mendon për gratë që janë goditur shumë gjatë pandemisë.

“Sot është E Premtja Feministe. Sapo i testova pozitivisht me Covid-19. Unë do të qëndroj e izoluar dhe do të punoj nga shtëpia. Unë mendoj për të gjitha gratë që janë goditur jashtëzakonisht shumë gjatë pandemisë. Qëndro i sigurt!”, Elsa Håstad.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu