• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rita Ora nxjerr këngën e re, por plas debati për veshjen: Shqiptare apo bullgare?

-Instant, Arkiva, F1, Stil

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Bang”. Ajo që ka shkaktuar më shumë kureshtje dhe debate në rrjetet sociale është veshja e saj tradicionale nëse është shqiptare apo bullgare.


Thuhet se kostumi është punuar nga Valdrin Sahiti dhe motivet janë të përzjera. Video është xhiruar në një qytet bullgar dhe kjo ka shtuar më shumë debatet në rrjetet sociale. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu