• |
ide | kryesore

Aktorja turke ,nënë për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja turke Ozge Ozder është bërë nënë për herë të parë.


Sipas mediave turke Ozge ka sjellur në jetë një vajzë të cilën e ka quajtur Eva Luna. Lajmin e konfirmoi dhe vet aktorja ku përmes rrjetit të saj social,Instagram, ka shpërndarë për fansat foto nga  spitali dhe salla e lindjes.


Image Image

 

 

Image

 

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu