• |
ide | kryesore

Bllokohet Qafë-Thana, borëpastruesja e pamundur të ndërhyjë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Qafë Thana ështe bllokuar prej dy orësh dhe dhjetëra qytetarë kanë mbetur pa lëvizur.


Raportohet se një autobus dhe kamion kanë rrëshkitur duke sjellë trafikun e rënduar në këtë zonë.


As borëpastruesja nuk ndërhyun dot pasi e ka të pamundur të hyjë prej trafikut. Si pasojë e kësaj, është bllokuar edhe pika kufitare e Qafë-Thanës duke krijuar radhë rreth 2 kilometër.

2 Comments

  1. MIREMENGJES.

    MOS DEGJONI KAZANIN.

    SHQIPERIA NUK U BLLOKUA NGA DEBORA.

    Pasi te kem mbaruar nje karikatur me debore qe e kam nisur qe mbreme ne darke, ftoj vetem votuesit e rilindjes ketu te Kryeministria, qe te luajne me Topa bore, e theksoj vetem votuesit e rilindjes.

    Edhe Telekronistja e televizionit te famshem ERTV Belinda Balluku, direkt nga ura e Milotit fton me kete rast jo vetem votuesit e rilindjes, per lojera te ndryshme ne rruget e Shqiperise me Topa bore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu