• |
ide | kryesore

Kim K feston Ditën e të Dashuruarve pa Kanye West

-Instant, Paparazzi, Slider

Sipas mediave të huaja Kim Kardashian thuhet se po planifikon një festë për ditën e Shën Valentinit pa reperin Kanye West.


Një burim i afërt me Kim u shpreh se ajo po e shijon kohën vetëm.“Kim po ndjehet shkëlqyeshëm. Ajo ka planifikuar një festë të Ditës së Shën Valentinit me fëmijët dhe familjen e saj. Ajo nuk ka ndonjë kontakt me Kanyen. Është e qartë se është përqendruar vetëm në të ardhmen”. Kardashian do të diskutojë në episodin e fundit të “KUWTK” për fundin e martesës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu