• |
ide | kryesore

Moti i keq/ Policia bllokon lëvizjen nga Rrethrrotullimi i Bradasheshit te Tuneli i Kërrabës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Elbasanit bllokon përkohësisht qarkullimin në aksin e rrugës Rreth rrotullimi i Bradasheshit-Tuneli i Krrabës Tiranë për shkak të mbizotërimit të shtresave të akullit në trasenë e rrugës nga moti i keq pasi erërat e forta hedhin dëborën mbi rrugë.


Aktualisht qarkullimi devijohet në drejtim të Durrësit, ndërsa do lejohen vetëm mjetet me zinxhirë.


3 Comments

 1. Po mortja qe se ha keteQEVERI!
  BORE PASTRUESE JO E JO , QE S’KA PO DHE KRIPE PER T’U HEDHUR RRUGEVE NUK KA!
  BLLOKOHEN RRUGET NE LEZHE E ELBASAN, PO NE MALE C’BEHET????
  SHPORRUNI SA ME PARE NGA PUSHTETI SE E SHKATERRUAT KETE VEND!
  POR JENI PER NE BURG!

 2. Po mortja qe se ha keteQEVERI!
  BORE PASTRUESE JO E JO , QE S’KA PO DHE KRIPE PER T’U HEDHUR RRUGEVE NUK KA!
  BLLOKOHEN RRUGET NE LEZHE E ELBASAN, PO NE MALE C’BEHET????
  SHPORRUNI SA ME PARE NGA PUSHTETI SE E SHKATERRUAT KETE VEND!
  POR JENI PER NE BURG!

 3. Bravo shteti ridhjeres bravo!
  E vetmja gje qe di te beje eshte te ndaloje qarkullimin ne rruge!
  Mjetet e mirembajtjes se rrugeve ku jane? Ne 3D?
  Apo e ka fajin Basha?

  Jeni ne panik total o komuniste! As moti e as zoti s’e do faren tuaj te keqe!!
  O kleyshe bolshevike te leninit!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu