• |
ide | kryesore

Pas aludimeve për një lidhje, Kourtney Kardashian fotografohet duke darkuar me Travis Baker(FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider
Kourtney Kardashian është përfolur së fundmi në media për lidhjen e saj me Travis Baker.
Edhe pse dyshja nuk e ka konfirmuar publikisht romancën e tyre ata janë fotografuar së bashku nga paparacët duke shijuar një darkë sushi në Los Angeles.Të dy gjatë mbrëmjes janë parë shumë të afërt me njëri tjetrin dhe janë larguar nga restoranti me të njëjtën makinë.

 


 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.