• |
ide | kryesore

VIDEO/ Vetëvendosje nis festën në Prishtinë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pas publikimit të rezultateve të EXIT POLL-eve, afër selisë qendrore të Vetëvendosjes në Prishtinë ka filluar festa. Në një video të publikuar nga T7 shihet hedhja e fishekzjarreve në afërsi të selisë së saj.


Në shumicën e sondazheve të zhvilluara, Vetëvendosja është vënë e para. Të përfshira në këta exit poll-a nuk kanë përfshirë votat nga diaspora.


LEXO EDHE:

LAJM I FUNDIT/ Exit Poll zbulon se kush i fiton zgjedhjet sot në Kosovë

Zgjedhjet në Kosovë/ Një tjetër EXIT POLL i jep fitore më të thellë Vetëvendosjes

2 Comments

  1. Festojne humbjen e te korruptuarve, le te shpresojme qe VV te dije ta kuptoje dhe ta mireperdore mbeshtetjen popullore. Kosova po deshmon qe di te beje zgjedhje dhe eshte shume hapa para nesh…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu