• |
ide | kryesore

Kendall Jenner: Nuk është cdo gjë perfekte sic duket në rrjetet sociale

-Instant, Paparazzi, Slider

Kendall Jenner së fundmi ka reaguar pas kritikave të fansave të cilët e akuzuan se modelja përdor photoshop në fotot e saj.


Kendall postoi në rrjetin e saj social një një video dhe 2 foto me të brendshme të kuqe . Menjëherë pas postimit ndjekësit filluan ta komplimentonin dhe u shprehën se nëse do të ngjasonin si ajo do t’i zgjidheshin të gjitha problemet.Pas këtyre komenteve ,Jenner ka reaguar duke rrëfyer se në fund të ditës edhe ajo është njeri si gjithë te tjerët dhe ka shpesh probleme me vetëbesimin.“Jam një vajzë me fat, vlerësoj çdo gjë që kam. Por dua t’ju tregoj se kam ditë të këqija gjithashtu dhe ju dëgjoj ju. Jeni të bukur ashtu siç jeni. Nuk është çdo gjë aq perfekte sa mund të duket ndonjëherë”, i ka kthyer përgjigje Kendall ndjekëses.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu