• |
ide | kryesore

Me kallashnikov, kanabis dhe lëndë plasëse,arrestohet 25-vjeçari në Tiranë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 25 vjeçar është vënë  në pranga në Tiranë pasi i është sekuestruar një armë zjarri automatik, një sasi lënde plasëse dhe lëndë narkotike kanabis. Policia bën me dije se është vënë në pranga shtetasit E. V., 25 vjeç, banues në Shijak.


Shtetasi kishte kohë që ishte vënë në shënjestrën e policisë dhe pas arrestimit materialet i kaluan Gjykatës së Tiranës për veprime të mëtejshme.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu