• |
ide | kryesore

Patozi – Ramës: Boll me këtë spektakël të shëmtuar se e bëre baltë fare

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pritjen në Rinas nga kryeministrit Edi Rama të dozave të reja të vaksinave, kryetari i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi e konsideron spektakël të shëmtuar. Sipas tij, edhe ushtarë që vijnë nga lufta nuk do të kishin për kaq shumë temena.


“Boll me këtë spektakël të shëmtuar! Po boll, mor burrë, me këtë butaforinë e pritjes në aeroport të vaksinave, se e bëre baltë fare!


Edhe ushtarë që ktheheshin nga lufta të ishin, nuk do të kishte qenë nevoja për kaq shumë temenara, që shkëlqejnë nga hipokrizia dhe përdorimi politik për fushatë.

Dhe të mendosh që bëhet fjalë vetëm për një grusht dozash dhe aspak për sasinë që ka nevojë vendi për t’u çliruar nga ankthi i Covid 19” – shkruan Patozi në rrjetet sociale. ©LAPSI.al

9 Comments

 1. Patozo, e ka mor vesh gjith mahalla se ju pagu edi romsi me parat e droges, ty jozefinen dhe ate kreshnik tarafellen.

  Pra dhe ju treshja e botes se vjeter boz e prishme jeni bo.

 2. Po te besh nje perllogaritje ne baze te statistikave zyrtare (1500 mije e ca vdekje) 7000 vaksina shpetojne potencialisht rreth 2 jete, ndersa ne baze te statistikave me gjase reale (rreth 3000 vdekje) shpetojne potencialisht 4 jete. Me kete logjike qe autoriteti zyrtar duhet te interesohet personalisht per cdo vaksine i bie qe Joe Biden ta spostoje zyren tek Pfizer.
  Po na gjeti ndonje fare arsyeje sesi prania e ketij ne aeroport per cdo flakon lehteson ardhjen e vaksinave atehere OK.

 3. Per KAZANI SOCIALIST

  Kreshniku thote gjera ok per mendimin tim, qe Basha eshte nje kokrra e baxhes qe e ka shitur bycen me kohe te Edi, bashke me Jozefinen qe punon per interes te dhendrrit ndertues, e Ben Blushit qe doli kokrra e legenit..

  Pra Kreshniku ha buke vec dhe kete ta thote nje ish socialist i thekur qe e urren me gjithe shpirt kete kryeminister kriminel dhe ate burredhjerin qe gatuan e dalte sulmet ne protesta sa i vinte sms

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu