• |
ide | kryesore

Sekreti i Kylie Jenner për të patur një lëkurë të pastër

F1, Stil

Së fundmi medat e huaja kanë zbuluar sekretin e Kylie Jenner për të patur një lëkurë të pastër dhe plot shkëlqim


Sipas tyre,Kylie nuk harron të vendosë  kremin e saj kundër diellit pasi dielli është faktori kryesor që shkakton plakjen e parakohshme të lëkurës.Pasi vendos kremi ajo përhap një shtresë hidratuesi, për të mbajtur lëkurën e hidratuar por edhe për të krijuar bazën për grimin.Gjithashtu Kylie adhuron kremrat e syve me ekstrakt avokado, të cilat zbusin vijat e holla dhe ngadalësojnë shfaqjen e rrudhave rreth zonës së syve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu