• |
ide | kryesore

Aktorët e ‘Game of Thrones’, prindër për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Lajmi u bë i ditur për mediat dhe ndjekësit nga vet cifti,ndërsa emrin nuk e kanë zbuluar ende.Rose dhe Kit janë bashkë që prej vitit 2012. Në vitin 2017 Kit i propozoi aktores për martesë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu