• |
ide | kryesore

Blake Lively dhe Ryan Reynolds dhurojnë 1 milionë dollarë për njerëzit në nevojë

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar se aktorët Ryan Reynolds dhe Blake Lively kanë dhuruar 1 milionë dollarë për njerëzit në nevojë,  për shtëpitë e ushqimit të Amerikës dhe Kanadasë.


Sipas tyre, ky nuk është donacioni i parë i dyshes sepse 3muaj më parë Blake dhe Ryan kanë dhuruan 500.000 dollarë për të njëjtat organizata. Në një deklaratë dyshja janë shprehur se ndihen te lumtur që po ndihmojnë njerëzit në nevojë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.