• |
ide | kryesore

Del VIDEO/ Shikoni autorin e shpërthimit me tritol në Lezhë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Shpërthimet me lëndë plasëse në Lezhë janë kthyer në ngjarje të zakonshme, ndërkohë që policia po vepron me ritme të ngadalta në zbardhjen e tyre.


Vizion Plus ka publikuar pamjet e autorit të dyshuar për shpërthimin e ndodhur 5 ditë më parë në Lezhë, në vendin e quajtur “Rruga e Kallmetit”.


Në pamje, duket një person i veshur me të zeza, me një bluzë të bardhë dhe kapuç në kokë, teksa ecën me shpejtësi. Lokali që u shpërthye ishte marrë me qira nga shtetasi V. Sh.. Për shkak të shpërthimit të eksplozivit, i gjithë lokali pësoi dëmtime.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu