• |
ide | kryesore

Dua Lipa, pjesë e revistës ‘Time’si një nga 100 njerëzit më influencues të vitit

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi revista “Time”, ka përfshirë këngëtaren Dua Lipa në top 100 njerëzit më influencues.


Lajmi është bërë i ditur nga vetë këngëtarja e cila përmed rrjeteve të saj social ka publikuar dhe ka falendetuar të gjithë bashkëpuntorët e saj.“Faleminderit Time dhe Kylie Minogue për fjalët e ëmbla. Një nder i vërtet të jesh në kopertinën e Time të 100 njerëzve më influencues në ardhje”, ka shkruar Dua në Instagram.Emra të tjerë të famshëm që janë pjesë e kësaj liste janë: Këngëtarët Luke Combs , Phoebe Bridgers dhe Anitta, aktori Regé- Jean Page, interpretuesi Chloe X Halle, aktori i humorit Amber Ruffin, aktori Hunter Schafer , CEO i ‘Upsolve’ Rohan Pavaluri , CEO i ‘Depop’-it Maria Raga , biologu detar Ayana Elizabeth Johnson, mjeku Dr. Dairon Elisondo Rojas .


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu