• |
ide | kryesore

Këngët e Dua Lipa-s dhe Rita Ora-s, pjesë e këngëve më të mira në Spotify

-Instant, Paparazzi, Slider
Platforma muzikore  “Spotify” ka renditur së fundmi  këngët e Dua Lipa-s dhe Rita Ora-s në Top 5 këngët e reja më të mira.


Kënga “We’re Good” e Dua-s është renditur e treta në këtë listë të publikimeve të reja.Kurse e pesta në “Spotify” është kënga “Big” e Ritës në bashkëpunim me reperin Gunna. Këngëtarë të tjerë që janë pjesë e listës janë: 6BLACK, Taylor Swift, Karol G, Pink, A$AP Rocky dhe Nicky Jam.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu