• |
ide | kryesore

Madonna, së shpejti me një dokumentar në Netflix

-Instant, Paparazzi, Slider
Këngëtarja Madonna  do të publikojë së shpejti  një dokumentar të ri në “Netflix” ku do të flitet për karrierën e saj.
Sipas mediave,Madonna ka  nënshkruar një marrëveshje me  “Netflix” ku do të paraqesë prapaskena të turneut të saj “Madame X”.Dokumentari do të paraqesë betejën e Madonna-s me dëmtimet në gju të cilat e detyruan  të anulonte disa data turne pasi ajo u urdhërua të pushonte nga mjekët. Ky nuk është dokumentari i parë i Madonna-s.Në vitin  1991 ajo publikoi dokumentarin “Truth Or Dare” ku publikoi pamje nga turneu i saj “Blonde Ambition” dhe tregoi prapaskenat me të dashurin e saj të atëhershëm Warren Beatty.

 


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu