• |
ide | kryesore

Merkel harron maskën në foltore, reagimi i saj bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

-Instant, Lajme, Planet

Gjatë një seance parlamentare, kancelarja Angela Merkel ka harruar maskën në foltoren e Kuvendit dhe pasi e ka kuptuar është ngritur me nxitim për ta marrë.


Ngjarja ka ndodhur disa ditë më parë kur Merkel foli para Bundestagut, ndërsa videoja është bërë virale në rrjetet sociale dhe internet.


Pasi mori maskën, kancelarja u rikthye duke qeshur në vendin e saj.

“Ne nuk e bllokuam jetën publike mjaft herët, ndërsa kishte shenja të një vale të dytë dhe paralajmërime nga shkencëtarë të ndryshëm”,- tha Kancelarja në 11 Shkurt.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu