• |
ide | kryesore

Meryem Uzerli publikon për herë të parë foto me të dashurin (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Meryem Uzerli ka zbuluar për herë të parë portretin e babait të vajzës së saj Lily Koi.


Në janar aktorja postoi një foto me një bebe në krahë ku tregoi se kishte sjellur në jetë një vajzë, pa zbuluar se kush ishte babai.Por, së fundmi përmes rrjetit të saj social ,Instagram, aktorja ka postuar fotografi ku shfaqet me të dashurin, vajzën Lily dhe me vajzën tjetër të saj Lara nga lidhja e mëparshme. Sipas mediave turke i dashuri është nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe cifti është shpërngulur në Berlin ku Meryem ka hapur një bar kafe ndërkohë vazhdon edhe profesionin e saj, aktrimin.


Image Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu