• |
ide | kryesore

Rama në hall, pas militantëve të LSI-së ‘blen’ për PS-në edhe 35 italianë në Vlorë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama është takuar sot në Vlorë me një grup italianësh të cilët kanë vendosur të jetojnë në këtë qytet. Rreth 35 shtetas kanë kërkuar të anëtarësohen në Partinë Socialiste ka bërë me dije kryeministri.


Rama: Desha tju uroj mirseardhjen në partinë tonë. Nëse doni të flisni për këtë anëtarësim midis këtyre dy brigjeve.


Italiani: Shoh edhe un jam Juventim, dje vuajta shume, por le ta harrojmë te djeshme dhe te urojmë një te ardhme me te mire, nuk do bej kritika per pirno, jam nje ish lojtar basketbolli dhe un dhe ja kaloj fjalen nje tjetër ish lojtari basketbolli( rames)

Rama: Eshtë kënaqësi që unë mund të ndaj dhe dhimbjet si Juventin, janë të ndjeshme, mendoj se Juventus mund të rilindë atëherë kur nuk e pret njeri. Dhe armiqtë e tepërt e quajnë si të humbur.

Postimi i Ramës:

Vlorë – Me një përfaqësi të italianëve që kanë vendosur të jetojnë në Vlorë dhe kanë kërkuar të anëtarësohen në Partinë Socialiste

Histori interesante njerëzore që të mbushin me energji pozitive

 

7 Comments

 1. Merr dhe ca Turq,ke sjelle pafund !
  Arabe e lekurzinje po e po !Antasoji,prape nuk do te dalin llogarite !
  Je i marre fund……,edvin !

 2. ti je kanceri i ketij vendi na i largove nga vendi femijet se e bere tok te djegur ket vend nuk na jep as ndimen sociale kemi punuar 38 vjet dhe presim edhe 4 vjet te dalim ne pension si do jetojm o i droguar

 3. Ky ka blere disa ambasadore qe jane e qe kane ikur jo te mos blej keta trumcake.

  Keto jane kinezerira, o sa mir me qen shqiptar

 4. I qiu robt, i beri dhe italianet rilindsa. Ik or te qifsha robt se na rrove karin me keto cfaqje pa kripe duke u munduar te na mbushesh mendjen se sa lumtur jetojme nen regjimin tend.
  Booo psikopat njeri e me hajdar ky popull qe akoma mund te te votoje ty.

 5. E mo dhe ju mos u cudisni se ka blere ca italjane. Jane nga Ata qe nuk mund te vjedhin e mashtrojne qe nuk mund te merren me me droge me nje fjale jane karta te djegura. Zoterinj italjane po ju zuri Convid19 ketu e keni te sigurt VDEKJEN. Perse nuk vijne shqiptaret e Italise kur eshte kaq mire ketu????? Eh mor bej I Surreli keq puna è.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu