• |
ide | kryesore

Rita Ora,pjesë e jurisë së “The Voice of Australia”

-Instant, Paparazzi, Slider
Këngëtarja Rita Ora ka zbuluar për fansat se i është bashkuar jurisë së “The Voice Australia”.


Në një intervistë Rita u shpreh tepër e entuziasmuar dhe tregoi se shfaqja përgatitet të fillojë xhirimet këtë javë. “Unë jam vërtet mirënjohëse që jam ftuar këtu për të qenë pjesë e ‘The Voice’ këtë vit. Australia është shtëpia e disa muzikantëve dhe këngëtarëve të mi të preferuar me të cilët kam pasur ndonjëherë kënaqësinë të punoj”, tregoi këngëtarja.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu