• |
ide | kryesore

Kanye West, kohë të vështira pa Kim K

-Instant, Paparazzi, Slider

Rep-artisti Kanye West dhe Kim Kardashian, janë rrugës drejt ndarjes së tyre.


Derisa po jetojnë të ndarë, po flitet se reperi është duke kaluar kohë të vështira, pasi u nënshkruan letrat e divorcit, shkruan Daily Mail. 43-vjeçare flitet se ka qenë i heshtur nga fundi i martesës me Keeping Up The Kardashians. Një burim për Us Weekly ka thënë se bukuroshja brune do të jetë gjithmonë vajza e ëndrrave të tij.


“Kim ishte gjithmonë vajza e ëndrrave të Kanye, edhe para se të bashkoheshin. Kështu që mendimi që ajo të mos jetë më gruaja e tij, është e rëndë për ta menduar”, thuhet për reperin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu