• |
ide | kryesore

VIDEO/ Veliaj flet për Ramën: Duket i gjatë dhe i fortë, por është në situatë të vështirë dhe emergjente!

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Votën e qytetarëve në Rrogozhinë, Erion Veliaj e kërkoi si një ndihmë për Edi Ramën. Jo për të përmbushur nevojat dhe kërkesat e qytetarëve të kësaj zone, por për Edi Ramën, që sipas Veliajt “duket i gjatë dhe i fortë”, por është në situatë “emergjente” dhe “të vështirë“. Në fakt, vetë Rama nuk thotë se është në një situatë të vështirë apo emergjente, nga e cila mund ta ndihmojë vetëm mandati i tretë. Ndoshta Veliaj si njeri i afërt i Ramës di më shumë. Shikoni videon më poshtë:17 Comments

  1. Me ke kujton se flet o i biri i karakurves ty s te pjerdh ajo super buqja Ajola e jo me ne qe s begenisim as si njeri e jo me aty ku te shkon mendja ty se qenke kr/bashkie ti 💩🤮🤮🙈tutje rrace muti💩

  2. Mos e shani, Fik Kapslliku tha me ne fund nje te vertete ne kaq vite Kryetar Bashkie..Rama eshte ne Veshtiresi, dhe kerkon (ose me mire te themi “po lyp”) voten e te gjitheve..

  3. SPAK po merret me dosjen e Maznikut. Do te vij rradha edhe ty keshtu qe kujdesu per vete lere GOMARIN se di vete si tja hedhi.

  4. Vertet esht ne hall, tregon te verteten ky qe s ka emer babai pasi po qe se humb zgjedhjet ky gerdalla i Surrelit e ka vendin ne burgun bis te siguris se lart, ky esht dhe halli qe ky sume shpuari i fikut kerkon mandatin e tret te gomarit pasi pas tije radhen e ka ky qe ka fikun shum qejf.🙈

  5. Duket i gjatë dhe i fortë thote lal kurva . epo atehere qeka kar i ngrefem .

    Por është në situatë të vështirë dhe emergjente thote perseri lal kurva , epo atehere po e perdhunokan kurven e gjate

  6. Rremoni fort se kapiteni po e mban fort timonin me nje dore. Tjetren e ka tek tepsija . Po ju rremoni fort se kapiteni po ju drejton i sigurte drejt….. ajsbergut .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu