• |
ide | kryesore

“100 dështimet”/ Basha: Kryeministri nuk e mbajti premtimin për luftën kundër korrupsionit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lulzim Basha shkruan sot se qeveria e Rama ka dështuar në 8 vite qeverisje.


Për kreun e opozitës Rama nuk e mbajti premtimin për luftën kundër korrupsionit, pasi sipas raportit të Departamentit Amerikan të Shtetit, korrupsioni në Shqipëri është i përhapur në të gjitha degët e qeverisë.5 Comments

 1. Bravo basha keshtu duhet folur.
  Dhe te dal rama tani e te kthej pergjigje po pati kurajo. Te na thote ku vajten leket e rruges se kombit? Pse firmosi dhe vulosi per shitjen e detit me bakoianis. Pse dha urdher per te vrar ne 21 janar. E plot te tjera.

  1. O JU QIFSHA ROPT O RIKURVA , PO JU PO E SHINI TANI O PIDHAROPSHA
   PTTTTTTTTTTTTTTTTTTUUUUUUUUUUUUU ……………..JU NUK KENI GJAK NE VENA POR UJE OR KURVA , JU QIHENI NE BYTHE PER PARTIN O JU QIFSHA ROPT JU DHE GJITHE KUQALASHEVE

   1. pse nxehesh
    do te vi radha edhe motres.gruas po ke.e cdo femre qe ke.
    legen muti qe kur sju pelqen komenti i tjetrot filloni e shani

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.