• |
ide | kryesore

Basha nxjerr VIDEO-n, bën disa premtime për bizneset

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lulzim Basha deklaroi për ta vënë Shqipërinë në rrugën e suksesit duhet mposhtur korrupsioni.


Përmes një video-mesazhi të postuar në Facebook, pas prezantimit të programit të PD për biznesin dhe anti-korrupsionin, Basha thekson se plani i opozitës është largimi i Ramës, eliminimi i korrupsionit dhe vënia e Shqipërisë në rrugën e suksesit.


“Për ta vënë Shqipërinë në rrugën e suksesit, të vendit ku është mirë të bësh biznes, duhet të mposhtet korrupsioni. Ky është plani ynë: largojmë Ramën, eleminojmë korrupsionin dhe vëmë Shqipërinë në rrugën e suksesit.
Më 25 prill, Rama do të humbë dhe Shqipëria do të fitojë! #ShqiperiaFITON”, shprehet Basha.

4 Comments

 1. Sali Berisha është rekrutuar nga Sigurimi Shqiptar dhe ka përzgjedhur pseudonimin “Penicilina”. Unë disponoj dëshmitë me shkrim të ish-operativit të Sigurimit të Shtetit, Ali Anadollit, i cili e ka rekrutuar Sali Berishën si agjent në vitin 1967.

  Ka rëndësi të theksohet viti, pasi në vitin 1968 Sali Berisha është pranuar anëtar i PPSH-së për devotshmërinë e lartë që ka treguar”, ka thënë Braho.

  Por çfarë thuhet në dokumentin e Ali Anadollit? Aty tregohet me detaje se si Berisha u fut në Partinë Komuniste, duke shkuar më parë te Sigurimi i Shtetit.

 2. Te lumte Basha me pelqen shume sepse:
  Pulat do te bejne nga 4 veze/dita
  Mushkat do pjellin dy here ne vit
  Lopet do te bejne nga 100litra/dite qumesht
  Lakuriqi i nates do te behet me sy.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu