• |
ide | kryesore

Dhunohet zyra e PD-së në Tiranë, Shehaj: Sulme të frymëzuara nga Edi Rama(FOTO)

-Instant, Lajme, Të fundit

Drejtuesi Politik në degën 7 në Tiranë, Agron Shehaj, ka denoncuar ditën e sotme dhunimin e zyrës elektorale të PD në këtë njësi. Sipas Shehajt këto janë të gjitha sulme të nxitura nga kryeministri Edi Rama, që tregojnë qartë shenja paniku nga humbja në zgjedhjet e 25 prillit. Pas zgjedhjeve elektorale ai shprehet se Partia Demokratike dhe të fillojë të punojë për njerëzit.


“Ditët e fundit jemi të gjithë dëshmitarë për sulmet ndaj aktivistëve të Partisë Demokratike dhe zyrave elektorale të Partisë Demokratike.Kjo zyrë e Partisë Demokratike në zemër të Tiranës është sulmuar, është dëmtuar rëndë natën e kaluar. Këto sulme janë të gjitha të frymëzuara nga Edi Rama dhe janë shenjat e qarta të panikut nga humbja. Edi Rama duhet sa më shpejt të dënojë dhunën dhe të ndalë rritjen e dhunës ndaj nesh”, thotë Shehaj.


17 Comments

 1. Kete sulm vetem nje njeri di ta beje o goni i shehajve dhe ky quhet salih karaxhic berisha me pseudonimi e sigurimit te shtetit komunist Penicilina

  1. Po po vazhdoni o ju qifsha robt, Berisha jua ka fajin ju. O jugosllave, po ate Prododuarin dje qe ja futen leva kokes ato robqiret rilndisa si puna jote, Berisha e ka fajin?

   Ptu rrac muti.

  2. Filluan te viktimizohen kurvat e PDs .
   Po hikni o debila se nuk i plasi njeriu t’ju ‘dhunoje’.
   Filluan te qajne akoma pa u rraf ( ne zgjedhje e kam fjalen)

   1. Po tju degjosh ju, ju jeni si ai skeci shkodran” zoti polic nuk kishte asnje faj, por ai civili shkonte i binte me koke shkopit te gomes”. A ju jeni matufeps fare per nje rroge te qelbur apo per sufllaqet e dites po shisni nder, dinjitet, e njerzillek. Thote, se nuk i plas njeriu t’ju dhunoje. Po si i bie njeriu kokes vet tre here me leve kokes e can koken o ROBQIRRRRRRRRRRRRRRRRR?

    Dhe sa per zgjedhjet, po i fitoi me drejtesi Ramazoni, hallall ta kete. Rilindja dhe kur beri zgjedhje monopartiake dhe po garonte me veten e vet i dolen me shume vota se votues:). Ju vidhni vota dhe kur garoni me veten, per force zakoni:).

 2. Sali Berisha është rekrutuar nga Sigurimi Shqiptar dhe ka përzgjedhur pseudonimin “Penicilina”. Unë disponoj dëshmitë me shkrim të ish-operativit të Sigurimit të Shtetit, Ali Anadollit, i cili e ka rekrutuar Sali Berishën si agjent në vitin 1967.

  Ka rëndësi të theksohet viti, pasi në vitin 1968 Sali Berisha është pranuar anëtar i PPSH-së për devotshmërinë e lartë që ka treguar”, ka thënë Braho.

  Por çfarë thuhet në dokumentin e Ali Anadollit? Aty tregohet me detaje se si Berisha u fut në Partinë Komuniste, duke shkuar më parë te Sigurimi i Shtetit.

 3. @ I paemer 15:47 Si gjithmone vazhdoni me moton: “Rrej, rrej se dicka do mbetet”.
  Si nuk pushuat njehere o Haxhi Qamile te kohes tone? Hajde t’ju rroje sa malet Ram rrumplalla

 4. More prap fillut si ato kurvat ( me falni per fjalorin ) por qe jemi shqiptare more njerez per te mos then vllezer Por si kamundesi qe shahemi me njeri tjetri kur pisa e kaluar pisave jane ata qe na qeverisi n

 5. Tani o bejeni tamam nxirrni ndonje ne prite martirizojeni o mos na hapni barkun me keto kalamanlleqe. Sa demokrat bejne shurren te dehur prapa deges se PD. Ca do thoni qe e shurrosin te shtyre nga Rama???

 6. O ju majtistet e Serbis te Vuqiq bythes po si jeni mer jahu te gjith si ky palloshi hajdut i Surrelit, rrace muti e kaluar mutit, ik fshihuni neper WC sepse keni per tu djegur me acid o rrace trdhetaresh.Ah po grat do ju shkerdhejm ne sut e juaj o plera se ashtu ju behet qejfi ju.

 7. Qenka organizuar baza.
  Shenja paniku dhe pakenaqesie.
  Edhe km. ishte i pakenaqur me sherbimin e shendetesise.
  Leket i mori ilir beqaj, pjesen tjeter ia dhane nafies nga berati.
  Shuuume miliona shkuan per ppp.
  Tani nuk kemi ku ti gjejme as per Bacchetin, se edhe atij i kemi borxh shuuume.
  Tani ju pallave qe nuk ju kane dhene kestin mbushni xhepat me gure e gjuani fort qe te nxirrni inatin.

 8. Filluan njësitet guerilse alla Rilindje.Nuk rinë dotë.E kanë gjak dhunën dhe karakterin vrarës.Shkon brez pas brezi.Siç burgosi ,torturoi,vrau e internoi baba shpirtëror i tyre ashtu po bëjnë bijtë dhe nipërit e tyre.Ata nuk janë shqiptar por se veç antishqiptar në shërbim të sërbëve e grekëve që se kur është shpallur pavarësia.Kush njeh historinë e di mirë.

 9. Qenka rekrutuar dhe nje batalion sufllaqetrollsash ne prag zgjedhje. Gje e mire se qenka ulur papunesia disi nder debatikas per nja 2 muaj. Puna eshte se ju paguajme rrogen per te na care hajdarin, kjo eshte ca eshte. Nejse, kur mbajme 25 milion euro kilometrin e asflatit, spo mbajme 30 vete me sufllaqe per 2 muaj:)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu