• |
ide | kryesore

Festoi ditëlindjen e kapitenit të Lazios, tifozët e Romës tërbohen me Pellegrinin: “Nuk është kapiteni im”

-Instant, Sport

“Pellegrini nuk është kapiteni im”. Kjo është përmbajtja e banderolës së shfaqur pasdite në një kënd të Curva Sud romaniste dhe drejtuar mesfushorit sulmues të verdhekuqve. Kontestimi ka lindur pas një selfie të postuar në Instagram të shtunën nga Pellegrini: një foto që e portretizoi atë me Ciro Immobile për të festuar ditëlindjen e mikut dhe shokut të tij të kombëtares italiane, shoqëruar me mesazhin “urimet më të mira vëlla”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.