• |
ide | kryesore

Hailey Bieber, pjesë e koleksionit të ‘Versace’

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja Hailey Bieber së fundmi ka zbuluar për fansat se është bërë figura e koleksionit të ri të markës ‘Versace.
Përmes rrjeti të saj social, Instagram, Hailey ka postuar  setin fotografik, ku duket e veshur me  një veshje të markës dhe me  flokët e lagura.Gjithashtu modelja   ka qenë pjesë e linjës së rrobave të ‘Ivy Park’, të këngëtares Beyonce. 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu