• |
ide | kryesore

Përfshihet nga zjarri një qendër shëndetësore në Elbasan

-Instant, Lajme, Të fundit

Është përfshirë nga flakët mëngjesin e të hënës qendra shëndetësore në Papërr të Elbasanit. Vatra e zjarrit është konstatuar rreth orës 07:50. Shërbimi zjarrfikës ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të shuar flakët.


Paraprakisht vatra e zjarrit është shfaqur te matësi i energjisë dhe ka dëmtuar edhe rrjetin shpërndarës duke shkaktuar vetëm dëme materiale. Ndërkohë nuk dihen ende rrethanat dhe shkaqet e rënies së zjarrit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu