• |
ide | kryesore

Përplasen makinat në Elbasan, tre të plagosur

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident me dy të plagosur është regjistruar mbrëmjen e së dielës në aksin Elbasan-Peqin. Mjeti tip ” Benz”, me drejtuese shtetasen K.R., është përplasur me mjetin tim “Honda”, me drejtues shtetasin I.Y., 45 vjeç. Policia bën të ditur se si pasojë e  aksidentit janë plagosur të dy drejtuesit e mjeteve dhe shtetasja J.R., pasagjere në mjetin tip “Benz”.
Ata janë transportuar në Spitalin Rajonal Elbasan dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu