• |
ide | kryesore

Aktorja turke i jep fund beqarisë

-Instant, Paparazzi, Slider
Burcu është martuar me këngëtarin Sinan Akçil. Lajmin e kanë bërë të ditur vet cifti përmes rrjeteve të tyre sociale.Ata kanë postuar një foto së bashku gjatë dasmës.“Zoti dhe Zonja Akçil”,shkruhej në postim.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu