• |
ide | kryesore

Ambasadorja Yuri Kim takohet me kreun e KQZ, çfarë u diskutua

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, Yuri Kim, ka zhvilluar një takim me kreun e Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi.


Në takimin mes ambasadores Kim dhe Celibashit është diskutuar për përgatitjen e zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit.


Gjithashtu, pjesë e diskutimit mësohet të ketë qenë edhe identifikimi elektronik i zgjedhësve. Takimi mes ambasadores dhe kreut të KQZ ka zgjatur rreth një orë.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.